Jak pozbyć się guza na czole po pobiciu?

Witam, mam taki problem otóż ostatnio przez pół roku pracowałem za granicą by nazbierać na ślub, po czym złożyłem wypowiedzenie i po czasie wypowiedzenia wróciłem do kraju, po powrocie zrobiłem kawalerskie w jednym z miejscowych klubów i tu zaczyna się mój problem,po zakończonej zabawie czekając na taxówke zaczepiła mnie jakaś pijana hołota, zaczęło się od wymiany zdań lecz jak to pijanym " Koksom" nie da się przemówić otrzymałem kilka ciosów w czoło pięścią, wszystko było ok,nie straciłem przytomności ani nie miałem objawów wstrząśnienia mózgu, niestety nie zgłosiłem się do szpitala, bo w natłoku przygotowań przed ślubem nie zgłosiłem się na bezrobocie i nie posiadam ubezpieczenie, na drugi dzień wyrósł mi GUZ wielkości połowy piłeczki do ping-ponga i zasiniały oczy, dziś mija tydzień od tego zdarzenia, nie mam żadnych objawów czuję się bardzo dobrze, zasinienie z oczu zeszło, lecz pozostał guz, smaruję go codziennie maścią HEPARYNĄ lecz wydaje mi się ze on jest nadal taki sam ( jak by ktoś rozciął piłeczkę do ping-ponga i przykleił mi połówkę na czoło) 28 w sobotę biorę Ślub i mam pytanie jak przyśpieszyć pozbycie się tego, nie pójdę do ślubu z guzem z profilu wyglądam jak hellboy z jednym rogiem POMOCY

Lek. Tomasz Budlewski

koniecznie zgłosić się do internisty po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć