Jak pozbyć się krost? Pomocy

Od 3 lat mam krosty, nie mogę niczym ich wyleczyć, staram się próbować różnych sposobów na wyleczenie tego. Półtora roku temu byłam u dermatologa, przepisał mi maść która pomogła , niestety nie na długo. Zaczęły wyskakiwać nowe, nic nie pomagało, za drugim razem na maść również nie pomogła. Mam różne żele, toniki, maseczki, kremy. Nie mam pojęcia jak z tego wyjść. POMOŻECIE !? ;)

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jeżeli stosowanie ogólnodostępnych preparatów jest niewystarczające, niestety wskazana jest ponowna wizyta u lekarza i włączenie leczenia.

Dobór terapii jest indywidualny, a zastosowanie ma wiele leków.
W Pani przypadku prawdopodobnie oprócz terapii stosowanej zewnętrznie wskazane będzie wprowadzenie terapii ogóloustrojowej, czyli leków stosowanych doustnie.

Proszę jeszcze zajrzeć na strony poświęcone prawidłowej pielęgnacji cery ze skłonnością do trądziku, być może znajdzie Pani informacja które pomogą w codziennej pielęgnacji cery. Między innymi:
http://portal.abczdrowie.pl/jak-dbac-o-cere-tradzikowa

Pozdrawiam.