Jak pozbyć się krostek z twarzy w naturalny sposób?

Witam. Mam skórę trądzikową, wrażliwą i suchą, najbardziej na policzkach. Mam małe krostki, pokryte właśnie na policzkach, odrobinę na czole i brodzie. Jestem w wieku nastoletnim. Mam kosmetyki z firmy AA, które niby pomagają na moją twarz. Lecz ja chce się pozbyć tych krostek raz na zawsze. Nie wierze dermatologom-a byłam, i to jeden i ostatni raz. Chce pozbyć się tego naturalnie. Proszę o szybką odpowiedź i pomoc ! Dziękuję :)

Prosze na nic stosować apteczny Skinoren - przewlekłe przez kilka miesięcy mińimum
Obawiam sie jednak, ze bedzie Pani musiała uwierzyć dermatologom w przyszłości