Jak pozbyć się odcisków na stopach?

Mam duże odciski na stopach nie moge sobie z nimi poradzić używam ABE acidum lacticum ale nie pomog mam je juz sporo czasu jak sie ich pozbyć?

Witam, aby usunąć odcisk wraz z korzeniem, należy udać się do kosmetyczki lub pedikiurzystki, które wykonują pedicure leczniczy. Za pomocą skalpela usuwa się taki odcisk, nie występuje żadna bolesność po zabiegu.