Jak pozbyć się swędzącej wysypki na ciele?

Witam. Mam 21 lat i od około tygodnia mam na calym ciele (z wyjatkiem twarzy) słabo widoczna, ale niemilosiernie swędząca wysypkę. Pije wapno, smaruje fenistilem, jakieś tabletki allertec i nic. Nie mam ubezpieczenia i pieniędzy bym mogła poradzić sobie z tym problemem. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś z wielkim sercem pomoże mi w tym problemie bym przestała cierpieć. W jakiejś prywatnej wiadomości mogę wysłać zdjęcia miejsc w których jest widoczna wysypka poprzez senne drapanie :( Z góry dzięki

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne zastosowanie leków przeciw uczuleniowych. niezbędna jest wizyta u lekarza rodzinnego.