Swędząca wysypka na całym ciele, kaszel i gorączka

wita,Mój tato pare dni temu był przeziebiony z niewielkim kaszlem I goraczka ok38 st...po paru dniach zaczał sie silmnie pocic,,natomiast ok 2-3 dni temu na ciele pojawiła sie wysypka na całym ciele swedzaca ( równiez na głowie)..wysypka w postaci krostek jasnych swedzacych..do tego odczow dodatkowo bol w okolicy nerki ...lekarz przepisał mu heviran..allertec..wapno

Aleksander Ropielewski

Objawy wskazują na uogólnioną opryszczkę. W takim wypadku zastosowane leczenie jest właściwe. Ne mam możliwości badania przedmiotowego, aby stwierdzić to jednoznacznie.