Jak pozbyć się takiego intensywnego zapachu moczu?

Witam. Od dłuższego czasu mam problem a mianowicie,śmierdzi odemnie moczem jest to silny intensywny odór,czuć odemnie stęchliznę, mocny zapach takiego skwaśniałego potu. Lekarze pobierali krew do sprawdzenia wątroby nerek tarczycy i niby wszystko jest ok. Powiedzieli ze dostanę skierowanie do dermatologa na którego czekam przez covida 6 miesięcy. Zaczęło tak śmierdzieć odemnie w momencie kiedy na imprezie przesadziłem z używkami i mówiąc krótko wygrzało mnie doszczętnie. Chciałbym poznać opinię dermatologa co sądzi na ten temat opinie lekarzy żeby wiedzieć gdzie do kogo zgłosić się prywatnie na wizytę bo powoli zaczynam popadać przez to w depresję. Ardzo proszę o pomoc

2) Czy inne osoby również czują nieprzyjemny zapach? Zakładam, że w czasie wspomnianej imprezy zażywał Pan narkotyki. Niektóre z nich mogą wywoływać psychozę, która może wyrażać się omamami węchowymi, bądź urojeniami. Gdyby ta sugestia okazała się trafna, proszę skontaktować się z psychiatrą.

3) Warto także skonsultować się z endokrynologiem