Jak pozbyć się tych wypieków nw policzkach?

Witam. Od dziecka w wyniku różnych emocji nie tylko tych negatywnych lecz również pozytywnych , bądź też zmian na temperaturę pojawiają się u mnie ogromne czerwone wypieki na policzkach. Byłam już na usuwaniu laserowym jednak i to nie pomogło:(. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się przebrawień powodowanych przez te różne czynniki ? Cieplutko pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl