Czy można się pozbyć jakoś tego wgłębienia?

Witam. Mam pytania. Tydzien temu między brwiami na samym środku czoła zrobił mi się pryszcz. Był on ogromny i czerwonym. W końcu go wycisnęłam. Zrobił mi się tam strupek, po którym niechcący przejechałam ręką i ten strupek mi odpadł. Pozostało wgłębienie w miejscu tego pryszcza. Nie jest one jakieś duże, ale jednak przeszkadza mi to bardzo. Makijaż tez to tak średnio zakrywa. Czy da się to jeszcze jakoś uratować tak, żeby nie było tego wgłębienia. Czy może powinnam udać się do dermatologa i zapytać o radę. I jeśli chciałabym się tego pozbyć to nieobejrzane się bez jakiegoś lasera?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl