Jak pozbyć się wyprysków na twarzy podczas karmienia piersią?

Witam jak poradzic sobie z wypryskami na twarzy karmiac piersia?Moja corka ma 1.5 roku ale piers lubi nie chce rezygnowac z tego ale nie wiem co mozna uzywac bo na czole i skroniach mam nie tylko pryszcze ale tez cos jak wypryski wypelnione ropa i woda widzialam to w necie ze sa to ponoc zmiany bakteryjne.Czy mozna uzywac srodki z kwasem salicylowym jak krem tonik plyn do demakijazu czy mycia twarzy karmiac piersia?A co z retinolem w kosmetykach czy alkoholem parabenami?Co wolno a co nie?

witam Panią
zamiast wymienionych specyfików, sugeruję zastosować srebro koloidalne na skórę, a nawet wewnętrznie. Nie zaszkodzi to dziecku w żadnym razie.