Sposób odżywiania podczas karmienia piersią

co moge jesc karmiac piersia a czego nie.bardzo lubie slodycze i niechciałabym z nich rezygnowac karmiac

Witam, wszystko zależy od tego, w jakim wieku jest pani dziecko, nieco inne zalecenia dietetyczne obowiązują tuz po porodzie, a inne gdy dziecko ma kilka tygodni.
Brakuje takich informacji :( Ale na pewno odradzam sięganie po potrawy pikantne, ostre, wyraziste w smaku, wzdymające oraz słodycze z dużą ilością tłuszczu i czekolady.
pozdrawiam