Jak pozbyć się wysuszonej skóry pod oczami?

Dzień dobry Mam bardzo wysuszoną skórę pod oczami. Utworzyła się "skorupka" . Swędząca?, w każdym razie odczuwam potrzebę ciągłego tarcia oczu, ponieważ skóra pod oczami mnie piecze. Od dwóch lub trzech miesięcy ratuję się maścią CORTINEFF ale bezskutecznie. Robię się załamana tym brakiem możliwości wyleczenia. Czy może istnieje jakaś szansa na powrót do normalności ?

Witam Panią,

Mam pytanie czy była Pani u okulisty lub dermatologa?

Na samą skórę pod oczami zalecam zastosowanie tłustego preparatu typu Nanobase. Natomiast najważniejsze jest zdiagnozować przyczynę pojawienia się problemu. Objaw w postaci suchości skóry może świadczyć o alergiach lub zmianami chorobowymi w okolicy oczu.

Pozdrawiam