Wysuszone i piekące oczy

Witam Mam 25l, od około roku męczę się z objawami takimi jak wysuszone, piekące oczy, nawracające zapalenia spojówek i czasem zamglone widzenie. Oprócz tego utrwalony rumień na twarzy, która często piecze i szczypie, od pewnego czasu piecze mnie również skóra głowy. Odwiedziłem do tej pory trzech dermatologów, okulistę i psychiatrę, ponieważ wpadłem przez to w depresję. Diagnoza - trądzik różowaty, leczenie - Rozex, Skinoren, Clotrimazol, Ocutears, Servenon. Właściwie nic nie pomaga, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec/