Jak przebiega zabieg eyebag solution?

Witam ponieważ mam dosyć duże worki pod oczami i wybieram się na zabieg eyebag solution, chciałabym wiedzieć jaka ilość preparatu powinna zostać podana na każde oko, żeby zabieg przyniósł pożądane efekty, i czy to są głębokie wkłucia ?? chciałabym po prostu być świadoma, żeby nie dać się nabrać. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Producent zaleca podanie 0.75 ml (1/2 ampułki) w okolice obydwu worków w jednej sesji. Sposób podawania zależy od techniki obranej przez lekarza, według moich obserwacji lepsze efektu dają wstrzyknięcia głębsze. Myślę jednak że w przypadku zabiegów z naruszeniem ciągłości tkanek najlepiej będzie jeśli znajdzie Pani lekarza któremu będzie Pani mogła zaufać.

Witam
Zabieg Eye Bag Solution podaje się techniką mezoterapii, najczęściej głębiej bezpośrednio w "poduszeczkę" tłuszczowa pod okiem. Peptydy zawarte w tym preparacie poprawiają przepływ limfatyczny, napinają skórę oraz zmniejszają "worki" pod oczami. zabieg powtarzamy 4 razy co 2-3 tygodnie.
Po zastosowaniu znieczulenia kremem znieczulającym jest on prawie nieodczuwalny.