Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak przeprowadzić depilację samodzielnie?

Witam, to pytanie chciałbym skierować do kosmetyczki lub osoby obeznanej w dziedzinie kosmetologii. Jestem mężczyzna w wieku 23 lat i chciałbym samodzielnie przeprowadzić u siebie zabieg depilacji. Chodzi mi o depilację miejsc intymnych (BOYZILIAN). Jestem świadom bólu, jaki towarzyszy temu zabiegowi. Niemniej chciałbym zapytać czy to trudny zabieg? Czy mogę przeprowadzić go za pomocą plastrów z woskiem? Czy efekt wrastających włosków jest często spotykany po takim zabiegu?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Depilacja laserowa

Przy braku wprawy, samodzielne przeprowadzenie zabiegu będzie dla Pana bolesne. Proszę się nie obawiać wizyty w gabinecie, męska depilacja jest coraz powszechniej wykonywanym zabiegiem.


serdecznie pozdrawiam

IJ

0

Witam,

Nie polecam wykonywania takiego zabiegu samodzielnie, ponieważ nie mając wprawy i dobrej jakości wosku wyrządzi Pan sobie więcej krzywdy niż pożytku.
Lepiej w tej kwestii zdać się na specjalistę.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Samodzielne wykonywanie zabiegów dedykowanych kosmetologom tudzież innym specjalistom, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sugerowałabym udać się do osoby posiadającej doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju procedur. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy