Jak przeprowadzić depilację samodzielnie?

Witam, to pytanie chciałbym skierować do kosmetyczki lub osoby obeznanej w dziedzinie kosmetologii. Jestem mężczyzna w wieku 23 lat i chciałbym samodzielnie przeprowadzić u siebie zabieg depilacji. Chodzi mi o depilację miejsc intymnych (BOYZILIAN). Jestem świadom bólu, jaki towarzyszy temu zabiegowi. Niemniej chciałbym zapytać czy to trudny zabieg? Czy mogę przeprowadzić go za pomocą plastrów z woskiem? Czy efekt wrastających włosków jest często spotykany po takim zabiegu?

serdecznie pozdrawiam

IJ

Witam,

Nie polecam wykonywania takiego zabiegu samodzielnie, ponieważ nie mając wprawy i dobrej jakości wosku wyrządzi Pan sobie więcej krzywdy niż pożytku.
Lepiej w tej kwestii zdać się na specjalistę.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Samodzielne wykonywanie zabiegów dedykowanych kosmetologom tudzież innym specjalistom, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sugerowałabym udać się do osoby posiadającej doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju procedur. Pozdrawiam.