Jak przygotować się do konsultacji ginekologicznej?

Witam Chcę umówić wizytę u ginekologa w celu konsultacji dotyczącej problemów z zajściem w ciąże. Chciałabym jednak być dobrze przygotowana na to spotkanie. Jakie parametry hormonów mam zbadać z krwi? Tsh i co jeszcze? Pozdrawiam

glukoza na czczo, TSH, morfologia, p/ciała toxoplazma, p/ciała CMV, hormony płciowe (FSH, LH, progesteron), prolaktyna