Jak przyspieszyć diagnostykę?

Podczas usg tarczycy wykryto (cytuję): "zmianę w dolnym biegunie hypoechogeniczną (zdaje się łączyć z miąższem tarczycy) do różnicowania z gruczolakiem przytarczyc Triadis 4 - do BACC". lekarz POZ na teleporadzie wypisał mi skierowanie do endokrynologa, ale to ponad 200 dni czekania. Co mam zrobić do tego czasu? Jak przyspieszyć diagnostykę?
KOBIETA, 52 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Proszę przyspieszyć wizytę.

Warto wybrać się na wizytę prywatną do lekarza endokrynologa.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska