Jak przyspieszyć odrastanie paznokcia?

Ponad miesiąc temu uderzyłem się w kciuk mam w 1/3 czarny paznokieć odrasta choć czarny krwiak dalej jest u nasady paznokcia jeszcze zdrowego nie widać myślę że to potrwa kilka miesięcy ale czy jest sposób żeby to przyśpieszyć gdyż w moim zawodzie który wykonuję nie wygląda to dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do dermatologa być może są sposoby choć wydaje mi się ze sposobem realnym jest zerwanie paznokcia oczywiście w znieczuleniu