Wznowa choroby nowotworowej i zmiany na paznokciach

Mam wznowę choroby nowotworowej. po piersiach teraz kości, wątroba. Chemioterapię skończyłam 7 m-cy temu. już w trakcie doszło do zmian na paznokciach u dużych palców obydwu stóp. Są bolesne, grube 3-7 mm, rudobrązowe, miejscami czarne, miękkie i odstające. W miejscach obcięć w kącikach pojawia się wydzielina jakby ropna. Bardzo wolno odrastają i przy samej nasadzie są już zgrubione. Jak zlikwidować bolesność i spowodować aby odrastały zdrowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Sądzę,że w pierwszej kolejności należy podjąć leczenie przerzutów.