Jak przyspieszyć okres przed urlopem?

Witam, mam pewien problem natury kobiecej. Chodzi oczywiście o miesiączkę, która niestety wypada mi w czasie urlopu. Problem polega na tym ze nie mogę za bardzo stosować tamponów, ponieważ przez pierwsze trzy dni mam dość obfite krwawienie z duża ilością skrzepów. Zaś stosowanie podpasek w upał i niemozliwosc kąpieli w morzu na pewno nie umili mi urlopu. Chciałabym wiec zapytać czy istnieje jakiś bezpieczny, farmakologiczny sposób na przyspieszenie pojawienia się miesiączki o jakies 4-5 dni ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej przesunięcie krwawienia odpowiednimi tabletkami antykoncepcyjnymi . Konieczna wizyta u ginekologa