Czy mogę przyspieszyć miesiaczkę?

Witam serdecznie, Ostatnio udałam się do ginekologa w celu przesunięcia miesiączki tabletkami. Przepisano mi Yaz, nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych a Pani doktor nie miała czasu lub nie chciała wyjaśnić mi jak mam to zrobić. Czy mogę przyspieszyć miesiączkę o kilka dni ? Na urlop wyjeżdżam 8 listopada, ostatnia miesiączkę przed wyjazdem mam dostać 5 listopada. Proszę o pomoc !

Ja proponowałabym po prostu nie przyjmować białych tabletek z danego opakowania, tylko od razu rozpocząć kolejne. Wtedy krwawienie nie powinno się w ogóle pojawić. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.