Czy istnieje lek skracający miesiączkę?

Witam! Mój problem polega na tym ze 20.09 wyjeżdżam na wczasy a niestety według mojego cyklu powinnam dostać miesiączkę właśnie tego dnia. Zażywam leki antykoncepcyjne(cleonita) i wczoraj tj. 14.09 pominęłam 4 tabletki aktywne i zazylam pierwsza tabletkę placebo. Miesiączka zaczyna sie po 3 dniu i trwa zazwyczaj 7 dni czyli pojawi sie w poniedziałek 17.09. I tutaj pojawia sie moje pytanie, czy jest jakiś lek czy zastrzyk który przyspieszy spływ krwi i skróci czas miesiączki. Nie chodzi mi o wzięcie witaminy c itp. Chodzi raczej o to czy np. lek na rozrzedzenie krwi coś zdziała albo czy jest jakiś lek który faktycznie skraca miesiączkę. Z góry dziękuje za pomoc

Nie nie ma takiego zastrzyku ani leku. Mogła Pani po prostu pominąć tabletki placebo i rozpocząć nowe opakowanie, krwawienie nie pojawiłoby się w ogóle. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.