Źle wzięłam tabletki aby przyspieszyć miesiączkę i nie wiem co teraz

Witam zażywam tabletki antykoncepcyjne 21 7 chciałam przyspieszyć miesiączkę i po 16 dniach brania czynnych tabletek zazylam przez dwa dni placebo zamiast tych aktywnych? wiem ze zle zrobiłam krwawienia jeszcze nie dostałam i nie wiem co mam teraz robić czy zażywać dalej placebo czy po dwóch dniach brania placebo i nie wystąpieniu krwawienia zacząć nowe opakowanie tabletek aktywnych i nie robić przerwy na krwawienie już drugi raz z rzędu w moim przypadku! BŁAGAM O POMOC

Na przyszłość proszę stosować się do zaleceń producenta. Ochrona antykoncepcyjna nie jest zachowana. Najrozsądniej będzie odstawić tabletki w ogóle, poczekać na Pani naturalny okres, i w pierwszym dniu krwawienia przyjąć pierwszą tabletkę aktywną z nowego opakowania. Oczywiście przez ten czas nie będzie Pani chroniona przed ciążą.