Czy drugie opakowanie tabletek będzie już normalnie działało?

Złe zaczęłam brać pierwsze opakowanie tabletek anty,bo 7 dnia okresu,wiec wiem,ze w tym cyklu nie działają. Dlatego chcę wziąć wcześniej tabletki placebo np po 17 tabletce,by wcześniej zacząć nowe opakowanie. Czy drugie opakowanie będzie już normalnie działało?

Proszę tak nie kombinować. Wybrać z tego opakowania wszystkie tabletki aktywne, i od razu rozpocząć przyjmowanie tabletek aktywnych z nowego opakowania, bez przerwy na branie tabletek placebo. Tylko w ten sposób będzie zachowana ochrona antykoncepcyjna. I dlaczego zaczęła Pani od 7 dni okresu? W tym cyklu i tak nie jest Pani chroniona.