Jak przyspieszyć okres tabletkami Asubtella?

Dzień dobry. Biorę tabletki Asubtela. Dziś powinnam wziąć 19 tabletkę z blistra, jednak chciałabym uniknąć krwawienia z odstawienia w przewidywanym terminie. Czy mogłabym je przyspieszyć, postępując tak jakbym zapomniała tej 19 tabletki i rozpocząć już dziś 7 dniową przerwę? Czy antykoncepcja będzie zachowana w czasie przerwy i od początku następnego opakowania? Czy nie będzie ryzyka ciąży, jeśli współżyłam 7 dni temu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani zastosować podany schemat. Ochrona przed ciążą zostanie zachowana.