Czy ochrona antykoncepcyjna została zachowana?

Witam ostatnio zapomniałam wziąć tabletki z 3 tygodnia (bonadea) i zrobiłam sobie 7 dniowa przerwę. Jednak po jej zakończeniu nie miałam następnego opakowania i dokończyłam tabletki ze starego blistra(3) a następnie zaczęłam nowe opakowanie. Czy ochrona antykoncepcyjna została zachowana?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeśli były dalej kontynuowane to ok , z tego co wiem to są to tabletki których jest 21 i następnie robi się 7 dniowa przerwę nalezy sprawdzić czy wszystkie
Tabletki maja taki sam skład