Czy ochrona przed ciążą została zachowana?

Witam. Zapomniałam wziąć 15 tabletki z blistra i zrobiłam to po czasie dłuższym niż dwanaście godzin.Według zaleceń lekarza miałam dokonczyć blister i zrobić 7-dniową przerwę. Jednak naszły mnie małe wątpliwości. Chciałam się dowiedzieć czy ochrona przed ciążą została zachowana ? Pozdrawiam !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Ochrona przed ciążą została zachowana.