Czy zachowana została ciągłość ochrony?

czy jeżeli zmieniłam midiane na vibin, i wzięłam pierwsza tabletke vibin po tej 7 dniowej przerwie po wcześniejszych tabletkach, a dodam iż vibin i midiana maja taki sam skład, to czy zachowanna jestciaglośc ochrony i czy ta ochrona jest od razu, czy moze czasem trzeba było vibin wziąć w pierwszym dniu krwawienia. Na dodatek współżyłam miedzy 12-13.10 to mam pytanie czy mogę być w ciazy?? Bo sie martwię że te tabletki mogly nie chronic od razu. prosze o odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeśli tabletki przyjmowane były w sposób systematyczny, nie ma powodów do niepokoju. Ochrona antykoncepcyjna została zachowana.