Jak przyspieszyć poród w 38. tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w końcówce 38 tygodnia ciąży i Bardzo chciałabym urodzić już. Czy są jakieś sposoby aby to przyspieszyć. Dodam że mam toxoplazmoze i przyjmuje antybiotyk rovamecine 3*1 tabletka. Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.