Opuchnięta szyja w 22. tygodniu ciąży

Witam Od wczoraj odczuwam na szyi jakbym ją miała opuchniętą i czasem czuje jakbym miała gule w gardle dodam że jestem w 22 tygodniu ciąży i nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ? wcześniej miałam robione badanie tarczycy z wynikiem: Tsh 4,630 0.25-5,0 ulU/ml Ft3 wynik 5.21 4-8.3 pmol/l Ft4 wynik 12,08 10,6-19,4 pmol/l Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.