Jak przyzwyczaić dziecko do butelki?

Witam moja córka ma 11 miesięcy i planuję odstawić ja od piersi.Problem polega na tym że w ogóle nie chce pić z butelki.Pyranie brzmi czy muszę zastąpić swoje mleko, mlekiem modyfikowanym? Oraz jak odstawić ja "bezboleśnie"? Pozdrawiam

Po ukończeniu 12mż może Pani próbować już przetworów mlecznych, typu jogurty kefiry, sery żółte, białe. Nie musi Pani wprowadzać MM, a tym bardziej uczyć dziecka rocznego picia ze smoczka.