Jak radzić sobie refluksem żołądkowo-przełykowym?

Witam mam nastepujące pytanie od dłuzszego czasu mam dziwne odczucie przy przełykaniu śliny,tak jakby zapach ropy.Gastroskopia wykazała refluks jest ktoś wstanie mi pomóc bo lekarze twierdza że wszystko jest ok a czuje sie przemęczona i czesto choruje na anginy

Być może to stan zapalny w migdałkach - przewlekły wymaga konsultacji u laryngologa.
Smak ropy w ustach może również pochodzić z próchnicy zębów, zapalenia dziąseł lub refluksu