Refluks dwunastniczo-żołądkowy a intensywny zapach z ust

Witam Mam problem z refluksem dwunastniczo- żołądkowym, ponieważ bardzo intensywny zapach wydobywa się z moich ust, nie wiem co mam zrobić nic nie pomaga, a lekarze po gastroskopii twierdzą że tego nie da się wyleczyć. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, może operacja? Dziękuje Pozdrawiam

Witam,
należy ograniczyć do minimum spożywanie takich produktów, które zakwaszają organizm. Ma Pani problem z psuciem się jedzenia w jelitach. Ciało się podtruwa. Grozi to gorszymi konsekwencjami, niż tylko refluks i zapach. To tylko objawy wskazujące na to co się dzieje i dopiero zadzieje. Dlatego jak najszybciej zmiana nawyków jedzeniowych. Eliminacja nabiału, cukru, białej mąki, konserwantów, mięsa, napojów gazowanych, kawy rozpuszczalnej, czarnej herbaty. Dużo przegotowanej wody z cytryną, kasz, warzyw, fasoli i dobrych olejów. Operacja, nawet gdyby była zasadna, przyczyn nigdy nie usunie.
pozdrawiam