Jak radzić sobie z atakami paniki w młodym wieku?
Witam ! Mam taki problem ze bardzo często zdarza mi się mieć atak paniki , do tego dochodzą dreszcze oraz stan podgoraczkowy ból głowy sztywnienie karku potliwosc dłoni zabozenia widzenie szczekoscisk ból stawów i ogólnie obawa że coś mi się zaraz stanie jaki i obawa że umrę. Dodam że zrobiłam morfologia z rozmazem crp oraz ob i wszystko jest w normie, usg klatki piersiowej i RTG pluc i wszystko jest jak najbardziej w porządku, od czego są te objawy i gdzie mam się z tym zglosic ?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Diagnozowanie autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jak można do zdiagnozować.
Witam, opisane przez Panią objawy są charakterystyczne dla zaburzeń emocjonalnych. Aby dokładnie zdiagnozować co się z Panią dzieje potrzeba więcej informacji, zachęcam, aby zgłosiła się Pani do psychoterapeuty, który pomoże zdjagnozować źródło problemów i zaproponuje odpowiednia terapię. Pozdrawiam
Witam Panią
Objawy, które Pani opisuje często towarzyszą zaburzeniom lękowym
i atakom paniki.
Zaburzenia lękowe, w tym ataki paniki, nie tylko dezorganizują
życie, ale też przynoszą poczucie niepewności i zagubienia,
ograniczają niezależność, hamują aktywność społeczną i utrudniają
normalne funkcjonowanie w społeczeństwie, zabierając tym samym
całą radość życia.
Zaburzeniom lękowym często towarzyszy rozdrażnienie,
napięcie psychiczne, znaczne obniżenie nastroju,