Jak radzić sobie z cieniami pod oczami?

Dzień dobry. Mam problem z cieniami pod oczami. Mam je od dziecka i nie pomagają na nie żadne maści, kremy i inne specyfiki. Robiłam różne badania i nic mi nie dolega. Myślę, że cienie są spowodowane cienką skórą pod oczami, gdyż mam w tym miejscu bardzo widoczne żyły. Czy jest jakiś sposób, aby pozbyć się tych cieni? Jest to mój największy kompleks.

Witam, generalnie warto udać się do kosmetyczki lub do gabinetu medycyny estetycznej - tam z pewności pomogą Pani rozwiązać problem.