Jak radzić sobie z kolką i zaparciami u miesięcznego dziecka?

Witam. Mam prawie 4 tygodniowego syna. Z racji tego ze mam bardzo mało pokarmu, musze dokarmiac moje dziecko mlekiem modyfikowanym. W szpitalu byl dokarmiony Bebilonem profutura. W domu podawalismy mu bebiko ale mial zaparcia, kilka razy zwymiotowal. Do tego ma od kilku dni kolki. Zmienilismy mu mleko na to co dostal w szpitalu. Pije je 3 dni jednak problem z kolkami ani zaparciami nie minął. Męczy sie, stęka i placze jak próbuje sie wyproznic. Nie wiem jak mu pomóc, nie umie patrzec jak się męczy. Moj mąż mial zdiagnozowana w dzieciństwie skaze bialkowa i zastanawiam sie czy maly tez nie będzie mial tego odziedziczone i po prostu to mleko ktore pije mu nie służy. Prosze o porade jak moge pomoc mojemu skarbowi.

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka dieta u Pani? wskazana wizyta u lekarza pediatry i ustalenie optymalnego dalszego postępowania.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.