Jak radzić sobie z problemami z cerą?

Witam. Mam problem z cerą. W sierpniu przeprowadziłam się za granice - do Włoch. Na początku było wszystko dobrze, nawet czułam poprawę znikły zaskórniki i wągry, a buzia była ładnie napięta. Teraz jednak od ok.3 miesięcy zaczęły wychodzić mi ropne pryszcze na lini skory głowy, które teraz rozprzestrzeniły się po całej twarzy. Używałam pasty z liścia manuka codziennie, dodatkowo krem na noc złuszczający i na dzień ochronny nawilżający, a z każdym dniem mam wrażenie, ze jest gorzej. Od wczoraj zaczęłam myć twarz woda mineralną i troszkę ostanio przystopowałam z peelingami aby skóra odpoczęła.. co jeszcze mogę zrobić ? Nigdy nie miałam problemów z cera. Pozdrawiam !

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.