Jak radzić sobie z utrzymującym się kaszlem?

Witam! Od 3 miesięcy dokucza mi przewlekły mokry kaszel. Paliłam papierosy przez 10 lat, ale kiedy 3 miesiące temu mokry kaszel coraz bardziej mnie męczył rzuciłam palenie. Cały czas mokry kaszel uporczywie męczy. Zalega mi dużo wydzieliny. Jest ona biała. Najbardziej kaszel męczy w godzinach porannych, wtedy trudno jest odkrztusić flegmę, która jest bardzo gęsta. Lekarze nie potrafią mi pomóc, rozłożyli ręce. Na pulmonologa muszę czekać do grudnia. Co robić i co na kaszel? Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowego leczenia będzie można coś więcej powiedzieć