Jak radzić sobie ze zbyt częstym mruganiem?

Witam, chciałabym się poradzić ponieważ od około 6 miesięcy mrugam ciągle oczami. W dniu ślubu zrobiłam sobie sztuczne rzęsy i od tamtej pory bez ustanku mrugam oczami, czy to ranek czy wieczór najgorzej pod wpływem światła/słońca lub za kółkiem. Byłam u okulisty, powiedział mi, że nic mi nie jest. Dostałam krople na 2tyg. lecz żadnej poprawy nie widzę. Ciężko mi jest się skupić gdy ciągle mrugam. Bardzo proszę o poradę co mam z tym zrobić, jak to zniwelować bądź całkowicie się pozbyć mrugania

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie krople były zastosowane ? Być może to reakcja alergiczna na tego typu rzęsy