Jak różnią się zmiany naczyniopochodne od zmian demielinizacyjnych?
Witam, proszę o odpowiedź Jak różnią się zmiany naczyniopochodne od zmian demielinizacyjnych w obrazie rezonansu magnetycznego bez kontrastu głowy? Czy bez kontrastu można to rozróżnić.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Są to zmiany o innej etiologii, jeśli niedałoby się rozróżnić to nikt takiego stwierdzenia nie napisałby na wyniku