Jak rozumieć takie wyniki na toksoplazmozę, różyczkę i cytomegalię?

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji wyników badania. Toxoplazmoza: Przeciwciała w kl. IgG <0,18, IgM 0,231. Przeciwciała różyczki IgG >500, IgM 0,35 Cytomegalia IgG 86,300, IgM 0,980

Nie miała Pani styczności z t. gondii - trzeba dalej uważać w ciąży czy przed ciążą; na różyczkę najpewniej Pani chorowała i jest odporność. Cytomegalia - nie wiem jaką wartość odcięcia ma lab. dla wyniku w klasie IgM ale Pani wyniki mogą wskazywać na świeże zakażenie