Jak rozumieć ten opis EEG u 24-latki?

Co oznacza wynik eeg: zapis nieprawidlowy- na tle mało rekatywnej, zbliżonej do normy organizacyjnej w zakresie czynności podstawowej zaburzenia z cechami napadowosci w okolicach skroniowych z przewaga w półkuli lewej i zaznaczonym uogolnianiem zmian nasilonych pod wpływem aktywacji FS. PROSZĘ O INTERPRETACJE.... CZY TO OZNACZA PADACZKĘ?

Witam! Przedstawiony przez Panią cytat z opisu jest wyrywkowy i dość skromny. Wywnioskować można, że odnotowano obniżenie progu pobudliwości drgawkowej z tendencją do uogólniania. Jednak na podstawie jednego, niepełnego badania dodatkowego nie możemy jednoznacznie operować rozpoznaniem padaczki. Należy badanie powtórzyć z dodatkowymi próbami aktywacyjnymi i przeanalizować łącznie z wywiadem chorobowym i dokładnym badaniem neurologicznym. Powodzenia W. Łuczkowski.