Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak skutecznie leczyć stulejkę?

Mam 40 lat i od dawna mam problemy ze stulejką, też stany zapalne. Jest zalecany zabieg obrzezania. Bardzo się boje. Wielokrotnie słyszałem że po zabiegu następują zmiany pod względem seksualności, że penis bez napletka jest miej czuły. Poza tym będę się wstydził innych na przykład w saunie. Czy jest możliwość leczenia ostrej stulejki lekami?
MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania

Jeżeli lekarz, który Pana leczy zalecił Panu zabieg, to prawdopodobnie jest on najlepszym dla Pana rozwiązaniem. W razie wątpliwości powinien pan skonsultować problem z drugim specjalistą, który Pana zbada i oceni zasadność zabiegu. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy