Jak skutecznie leczyć zakola u młodego mężczyzny?

Witam. Piszę tutaj ponieważ mam problem z włosami, mianowicie zakola. Mam 23 lata od ok. 3 lat zrobiły mi się bardzo duże zakola, dodatkowo po bokach w okolicach ucha włosy są bardzo przerzedzone i dość krótkie jakby przestały rosnąć a na tą chwilę mam włosy ok. 10cm długości. Jest jakiś sposób, leki preparaty, cokolwiek żeby włosy po bokach zrobiły się gęstsze i zaczęły rosnąć dłuższe? Jest jakaś szansa żeby mi włosy na zakolach odrosły? Proszę o pomoc, jakieś rady co mogę zrobić. :(

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć