Jak skutecznie obniżyc poziom testosteronu we krwi?

Witam. Interesuje mnie jak skutecznie obnizyc poziom testosteronu we krwi. Wiem, ze leki na prostate maja dzialanie antyandrogenne ale czy sa na tyle skuteczne by wrecz wyeliminowac testosteron z ciala?

Witam serdecznie. Leki jakie mogłyby pomóc to bardzo poważne leczenie i nie wolno stosować go bez wiedzy i kontroli endokrynologa.