Jak skutecznie pozbyć się świerzbowca?

Szczerze to świerzb przyniosła rodzina ze szpitala. Zaczęlo się wysypką na dekolcie. Zupelnie nie skojarzyłam. Następnie w pachwinach i też myślałam że krostki po goleniu. Tak samo pod pachami...niestety świerzb. Smarowanie, pranie, przebieranie, prasowanie, dezynfekowanie,odkurzanie, przechowywanie w workach, wymrażanie bo akurat zima i -13 w nocy i tak ponad miesiąc. Myślałam, że nikt nie robił tak jak ja bo to była paranoja.Wszystkie masci na receptę, bez recepty, te z Anglii teź, novoscabin, kąpiele w olejku z drzewa herbacianego. Pranie w specjalnym proszku. Wydałam majątek. Całą rodzinę leczyłam jednocześnie wg wskazań. Po 3 tyg wszystko wróciło. Nie mam już nadziei, że mozna się tego pozbyć.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa sądze że konieczna jest szersza diagnostyka.