Jak skutecznie usunąć kurzajkę?

Witam, czy jest możliwość usunięcia kurzajki skutecznie domowym sposobem.Córka ma 6 lat , kurzajka pojawiła się od wakacji i niestety próbowałyśmy ją usunąć BRODACITEM , ale bezskutecznie.

Magdalena StusiĹska

wszystko zależy od tego gdzie znajduje się kurzajka. Skuteczną metodą usuwania kurzajek jest ich wymrażanie- można kupić domowe zestawy do takiego zabiegu lub wykonać go w gabinecie lekarskim- jednak jeśli kurzajka znajduje się na twarzy lepiej udać się do specjalisty.