Czarny rany po kuracji na kurzajki

Witam:)Mój problem to 2 kurzajk.Pracuje w pizzerii jako kasjer sprzedawca i stamtąd przyniosłam to świństwo. Kurzajka 1 na środkowym palcu 2 na kostce nad środkowym palcem u prawej ręki. W aptece polecono mi Lapis ale po 3 dniowej kuracji mam okropne duże czarne rany nawet wokół kurzajki i zaprzestałam stosowaniu leku tak mi kazała farmaceuta.Jak się pozbyć tych brzydkich ran zakładam plastry do pracy a za 2 tygodnie mam wesele i chce się tego pozbyć. Czy jest możliwość roznoszenia tego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skonsultować się z dermatologiem, który zaleci odpowiednie postępowanie, np wymrażanie lub usuwanie laserowe.
Pozdrawiam