Jak pozbyć się kurzajki na palcu u nogi?

Dzień dobry, Od ponad roku nie mogę pozbyć się kurzajki na palcu u nogi. Lekarze przepisali mi Acerin, a później mrożenie palca i zrobiła mi się nowa kurzajka z drugiej strony palca. Aktualnie, po pół roku mrożenia "trzech kropeczek" wielkości główki od szpilki (bolą przy dotyku) dostałem lek Verrumal. Pod odpadnięciu warstwy leku wraz widzę na zdrowej skórze "kropki". Co mogę zrobić jeszcze zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne chirurgiczne usunięcie zmian. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.