Odnawiająca się brodawka na palcu

Witam, mam problem z odnawiającą się brodawką na palcu u dłoni. Była wymrażana, jednak i na brodawce i obok na skórze zrobił się pęcherz, który po odpadnięciu spowodował powiększenie jej. Stosowałam lek Brodacid, jednak gdy skóra robiła się biała i miękka, pod nią było widać czarne kropki. Ta skóra odpadała, ale zamiast się goić, brodawka dalej odrastała. Stosowałam lek ok miesiąca i ciągle schemat się powtarza, ciągle pojawiają się te czarne kropki. Juž nie wiem jak się jej pozbyć. Pozdrawiam

Prawdopodobnie są to brodawki spowodowane wirusem HPV. Niestety przy zbyt delikatnym usunięciu, czyli nie w całości odnawiają się. Musi Pani usunąć tę zmianę bardziej radykalnie. Można spróbować zrobić to laserem ablacyjnym, np. CO2.